MK Cafe Espresso 1 kg kawa palona ziarnista X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
100% Arabika z Brazylii i Kolumbii
• Kawa ziarnista Mk Cafe Premium; harmonijny poziom goryczki i kwasowości.
• Wyczuwalne nuty ciemnej czekolady, prażonych migdałów i skórki pomarańczowej
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kawa ziarnista |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: strauss cafe ulica i numer: poznańska 50 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 1000 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |