MAGGI Texicana Salsa 500ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zimny, pikantny sos MAGGI Texicana Salsa. Sos pomidorowy z chili.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Rodzaj sosu | Pikantny |
| Smak | Pikantny, Chili, Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Przeznaczenie | do: mięs, ryb, krewetek, warzyw, dań meksykańskich (np. tacos, nachos, burritos) hamburgerów, kanapek, tostów. Polecany jako dodatek do dipów, zup, sosów. |
| Składniki | Przecier pomidorowy 35%, cukier, ocet spirytusowy, woda, kawałki pomidorów 7,5% (zawierają substancję wiążącą: chlorek wapnia), papryka, cebula papryka chili - jalapeno 2,9%, sok pomidorowy 2,5%, skrobia modyfikowana, sól jodowana, koncentrat soku z czerwonych buraków, aromaty, przyprawy, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), kwas (kwas cytrynowy) |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 39 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 412 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |