Lusette mleczny smak 50g X36
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
LUSETTE smak mleczny to kruchy wafelek kakaowy przekładany kremem o smaku mlecznym jednostronnie oblewany polewą kakaową.
Parametry produktu
| Typ | Wafel |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | oleje roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, mleko pełne w proszku 18 %, cukier, polewa kakaowa 14 % (cukier, oleje roślinne: palmowy, masło Shea; kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 17 %, serwatka w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), mąka sojowa, mleko odtłuszczone w proszku, alkohol, skrobie kukurydziane, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), barwnik (karmel amoniakalny), substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku. Może zawierać orzechy arachidowe i inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 563 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |