Opis szczegółowy
Marzysz o bogatym, wędzonym smaku bez sztucznych dodatków? Poznaj nasze tofu wędzone Lunter – autentycznie wędzone na drewnie bukowym, bez kompromisów, tylko czysty smak. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tofu, czy jesteś jego wielbicielem, ten wszechstronny przysmak doda wyjątkowego charakteru Twoim daniom. Pokrój je do ulubionych kanapek, aby nadać im wędzonego aromatu, pokrusz do sycącego chili sin carne, zetrzyj do aromatycznego curry lub pokrój w kostkę, obtocz w panierce i usmaż na chrupiącą przekąskę. Bogate w białko, pozbawione cholesterolu i w 100% roślinne – to szybki i prosty sposób na zaspokojenie głodu oraz zachwycenie kubków smakowych. Spróbuj i pozwól swojej kulinarnej kreatywności rozwinąć skrzydła!
Parametry produktu
| Składniki | 57 % nasiona soi, woda, sól, wapń, dym z drewna bukowego, cukier karmelizowany (karmel) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Sk25/00000061 |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Krótki opis marketingowy | Tofu wędzone lunter – autentycznie wędzone na drewnie bukowym, bez sztucznych dodatków. roślinne, bogate w białko, pełne smaku. idealne do kanapek, curry i chrupiących przekąsek! |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 208 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 52 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt odpowiedni do bezpośredniego spożycia i przygotowywania posiłków. nie może być spożywany przez osoby uczulone na soję. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 146 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 610 kJ |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |