Opis szczegółowy
Hej, kulinarny odkrywco! Poznaj swojego nowego kuchennego pomocnika – nasze tofu naturalne Lunter. Jest naturalne, proste i gotowe, by stać się częścią każdego dania, o jakim marzysz. Chcesz zamarynować je w swoim sekretnym sosie? Śmiało! Upiec na grillu podczas kolejnego BBQ? Oczywiście! Zblendować w smoothie, aby dodać sobie porcji białka? Jak najbardziej! A może wykorzystać je do przygotowania wykwintnego deseru? Czemu nie! Dzięki neutralnemu smakowi nasze tofu jest niczym puste płótno, gotowe wchłonąć całą Twoją kulinarną kreatywność. Bogate w białko, lekkostrawne i w 100% roślinne – jest tak wszechstronne, jak Ty jesteś pomysłowy. Otwórz opakowanie i rozpocznij kulinarną przygodę. Pamiętaj – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!
Parametry produktu
| Składniki | 57 % nasiona soi, woda, wapń. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Sk-0001-0026 |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Krótki opis marketingowy | Odkryj tofu lunter – naturalne, roślinne, bogate w białko i gotowe na każdą kulinarną przygodę! smaż, grilluj, miksuj, dodaj do deseru – jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia. |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 48 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 52 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt odpowiedni do bezpośredniego spożycia i przygotowywania posiłków. nie może być spożywany przez osoby uczulone na soję. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 146 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 608 kJ |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |