Opis szczegółowy
Jedyny w swoim rodzaju, krągły, uwodzicielsko słodki i winny zarazem... oto smak Lubelskiej Gruszkówki, której subtelna barwa skrywa niebywałą wyrazistość! Docenią ją ci, którzy pragną odkrywać na nowo to, co rodzime i dobrze znane. królowa polskich sadów intensywnie dzieli się słodyczą oraz owocową mocą zarówno w shotach, na lodzie, jak i w drinkach.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Gruszkowy |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Krótki opis marketingowy | Jedyny w swoim rodzaju, krągły, uwodzicielsko słodki i winny zarazem... oto smak lubelskiej gruszkówki, |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |