Opis szczegółowy
Odkryj smak zdrowia z płatkami cateringowymi 1kg Cinis Wielozbożowe Lubella! Idealne do przygotowywania pysznych i pożywnych dań. Płatki Lubella Cinis łączą w sobie wartości odżywcze kilku zbóż, dostarczając energii na cały dzień. Wybierz Lubella i ciesz się smakiem. Zdrowe nawyki jeszcze nigdy nie były tak smaczne!
Parametry produktu
| Typ | Smakowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Wielozbożowe |
| Smak | Cynamonowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Mąka 66%: pszenna pełnoziarnista 34%, ryżowa, cukier, otręby pszenne 6,8%, olej słonecznikowy, skrobia pszenna, sól, barwnik: karmel, cynamon, aromat, substancje wzbogacające: niacyna, witamina b6, tiamina, witamina d, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli produkt może zawierać mleko, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1719 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,2 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 19 %RWS |
| Fosfor | 183 mg/100g |
| Mangan | 2 mg/100g |
| Miedź | 0,3 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,5 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,38 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Cynk | 1,9 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 26 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,34 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 24 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |