Opis szczegółowy
Bezkonkurencyjne śniadanie? Lubella to bezbłędny sposób! Lubella to pyszne, pożywne śniadanie dla Twojego dziecka, a dla Ciebie oszczędność czasu – dzięki nim szybko i łatwo przygotujesz pyszny, wartościowy posiłek. To doskonała porcja energii – dzięki niej Twojemu dziecku nie zabraknie sił na naukę, zabawę, sport, hobby… bo bycie dzieckiem to nie lada frajda i wyzwanie!
Parametry produktu
| Typ | Smakowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Wielozbożowe |
| Dodatki | Czekolada |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Mąka (67 %): pszenna pełnoziarnista (25%), pszenna, kukurydziana, ryżowa; cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (3,6 %), skrobia pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu; kakao (0,4 %); emulgator: lecytyny; aromaty, substancje wzbogacające: niacyna, witamina b6, tiamina, witamina d. produkt może zawierać soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mw food sp. z o.o. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 410 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1734 kJ |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość błonnika | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 148 mg/100g |
| Mangan | 1,2 mg/100g |
| Mangan (%RWS) | 60 %RWS |
| Miedź | 0,31 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 31 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4,1 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 26 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,35 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 21 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,23 mg/100g |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
| Żelazo | 3,8 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 27 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |