Opis szczegółowy
Odkryj smak zdrowia z MUSLI 1kg ! Idealne do przygotowywania pysznych i pożywnych dań. Łączą w sobie wartości odżywcze kilku zbóż, dostarczając energii na cały dzień. Wybierz Lubella i ciesz się smakiem. Zdrowe nawyki jeszcze nigdy nie były tak smaczne!
Parametry produktu
| Typ | Smakowe |
| Rodzaj | Musli |
| Rodzaj zbóż | Wielozbożowe |
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Płatki zbożowe (70%) [owsiane pełnoziarniste, pszenne pełnoziarniste (mąka pszenna pełnoziarnista, otręby pszenne, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), kukurydziane (kaszka kukurydziana, cukier, sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych)], suszone i kandyzowane owoce (30%) [rodzynki, chipsy bananowe (banany, olej kokosowy, cukier trzcinowy, aromat), suszone daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy kokosowe prażone, papaja kandyzowana (papaja, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy) produkt może zawierać: mleko, soję. spożywać ostrożnie, w produkcie mogą znajdować się pestki daktyli. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mw food sp. z o.o. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1715 kJ |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość błonnika | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |