Lovela Baby Proszek do prania do bieli 1,3 kg X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lovela to Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.
Polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry).
Doskonały do prania ubrań całej rodziny.
Dlaczego warto stosować proszek Lovela?
hipoalergiczny - skład opracowany specjalnie z myślą o nawet bardzo wrażliwej skórze
testowany klinicznie - bezpieczny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia
może być stosowany przez osoby z alergiami i chorujące na AZS (atopowe zapalenie skóry)
skutecznie usuwa zabrudzenia
nie zawiera wybielaczy optycznych i enzymów
nie zawiera sztucznych barwników i alergenów
dobrze się wypłukuje
ma delikatny, neutralny zapach
łagodny dla skóry rąk
przeznaczony do prania zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego oraz namaczania;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgniecia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. UFI: 5ND0-C03Q-C00C-2U8Q
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 15% - 30%: zeolity, 5% - 15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, mydło, kompozycja zapachowa. |
| Dozowanie | W zależności od twardości wody i zabrudzenia ubranek |
| Dodatkowe właściwości | Do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 13 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 100 g |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/72/0/1172018.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1,3 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |