Lovege Hummus Klasyczny - Pasta z Ciecierzycy i Tahini Vege 115g Sante X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Hummus to kremowa, aromatyczna pasta z ciecierzycy i tahini (masła sezamowego) z dodatkiem i aromatycznych przypraw. Jest przysmakiem na Bliskim Wschodzie, doceniają wegetarianie. Ciecierzycę uważa się za roślinę superfoods, czyli zawierającą najcenniejsze dla człowieka składniki odżywcze, sezam w starożytności nazywano „przyprawą bogów” i przypisywano mu prozdrowotne właściwości.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pasta |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 115 g |
| Składniki | Ciecierzyca gotowana 38%, woda, olej rzepakowy, pasta sezamowa tahini 14%, błonnik roślinny (grochowy, bambusowy), sól morska, przyprawy, koncentrat soku z cytryny, cukier trzcinowy, ekstrakty przypraw, aromaty , kurkuma. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Pojemność | 115 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 396 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1421 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Mangan | 0,6 mg/100g |
|---|---|
| Kwas foliowy (witamina B9) | 79,25 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 40 %RWS |