Opis szczegółowy
Krem do smarowania z chrupiącymi herbatnikami karmelizowanymi
Parametry produktu
| Zawartość netto | 380 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Herbatniki karmelizowane 65% (mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy), syrop cukru skarmelizowanego, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), mąka sojowa, sól, cynamon), olej rzepakowy, cukier, emulgator (lecytyny (z soi)), kwas (kwas cytrynowy). * ze zrównoważonych i certyfikowanych upraw. |
| Temperatura przechowywania min - max | 17 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 571 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2383 kJ |
| Wielkość porcji | 380 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35,7 g |
| Cukry | 36,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,8 g |