Lorenz Mieszanka Studencka Original 180g X14
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka najwyższej jakości orzechów i rodzynek zebranych z najlepszych terenów na świecie to chluba marki Lorenz.
Parametry produktu
| Smak | Z orzechami |
|---|---|
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Rodzynki, orzeszki ziemne prażone, migdały blanszowane, orzechy laskowe, orzechy nerkowca prażone, oleje roślinne (słonecznikowy, arachidowy). może zawierać inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 531 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2211 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |