Opis szczegółowy
Nowe Radlery Łomży to innowacyjne połączenie piwa Łomża 0,0% oraz owocowej lemoniady z 20% zawartością soku. Nowa odsłona Radlerów to odpowiedź na trendy i potrzeby klientów w najszybciej rozwijającej się kategorii piwa w Polsce. Produkty te cechuje czysty skład, bez słodzików czy syropu glukozowo-fruktozowego, oraz niska zawartość cukru poniżej 5g.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Radler |
| Smak podstawowy | miętowy, cytrynowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Skład | Woda, soki owocowe z zagęszczonych soków owocowych: jabłkowy 20%, ogórkowy 0,1%, cytrynowy 0,1%, słód jęczmienny, jęczmień browarny, cukier, ekstrakt mięty 0,005%, aromaty, dwutlenek węgla, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: van pur s.a. ulica i numer: rakszawa 334 kod pocztowy i miasto: 37-111 rakszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 450 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 545 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 27 %RWS |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 20 % |