Lody Big Milk Trio Chrup 90 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Big Milk Trio Chrup 90 ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Śmietankowy |
| Dodatki | Z chrupkami, Polewa czekoladowa, Z polewą |
| Składniki | Pełne mleko (24 %), odtworzone odtłuszczone mleko (19%), cukier, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, woda, olej rzepakowy, pełne mleko w proszku, preparat serwatkowy (mleko), syrop glukozowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, kakao w proszku, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (w tym sojowe), fosfatydy amonu), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, śmietanka (0,2 %), stabilizatory (guma guar, guma tara, mączka chleba świętojańskiego, karagen), aromaty, masło, tłuszcz kakaowy, barwniki (karmel amoniakalny, betanina, karoteny), substancja spulchniająca (węglany sodu), mąka kukurydziana. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość netto | 54 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 191 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 718 kJ |
| Wielkość porcji | 90 ml |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 38 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |