Lody Big Milk Fruit Intense 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jak smakuje lato? Lato smakuje owocami! Dlatego właśnie BIG MILK Fruit Intense to doskonale zgrany i bardzo wakacyjny duet dwóch pysznych smaków – śmietankowego i truskawkowego. Delikatnie kremowe lody o śmietankowym smaku zawdzięczają swoją aksamitną konsystencję głównemu składnikowi, czyli świeżemu mleku. Całość pokrywa polewa o owocowym smaku truskawek. Idealne połączenie dla wszystkich, którzy pragną słońca, a wakacje trwają dla nich cały rok! Spróbuj i przekonaj się, ile przyjemności kryje przed Tobą BIG MILK Fruit Intense!
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Składniki | Woda, pełne mleko swieze (21%), odtworzone odtłuszczone mleko (17%), cukier, przecier truskawkowy (12%), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, smietanka, regulator kwasowosci (kwas cytrynowy), stabilizatory (maczka chleba swietojanskiego, guma guar, karagen), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromaty, zageszczony sok z buraka czerwonego, barwnik (antocyjany). moze zawierac soje, migdały. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 77 g |
| Pojemność | 100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 532 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 410 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |