Loacker Sandwich Wafelek czekoladowy 25g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Loacker Sandwich to niezwykle poręczna i elegancka forma wafli. Małe, kieszonkowe, praktyczne opakowanie skrywa całe dobro 9 znakomitych wafelków. To idealny pomysł na lekką, chrupiącą przekąskę, którą warto mieć zawsze pod ręką. W plecaku czy torebce, w szkole czy w pracy? To od Ciebie zależy gdzie będziesz delektować się ich niezwykłym smakiem i chrupkością.
Ciesz się smakiem znakomitych wafelków prosto z włoskich Dolomitów
Bez oleju palmowego,
Bez barwników,
Bez aromatów,
Bez konserwantów,
Bez tłuszczów utwardzonych
Parametry produktu
| Zawartość netto | 25 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna, olej kokosowy, syrop glukozowy, serwatka z mleka w proszku, cukier, kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu, mąka sojowa, czekolada (cukier, miazga kakaowa) 5% w kremie, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), orzechy laskowe, emulgator lecytyna sojowa, sól, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, laska wanilii (bourbon). może zawierać orzechy arachidowe i migdały. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 504 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2109 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |