Loacker Classic Napolitaner 45 g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Loacker Classic Napolitaner to klasyk w ofercie Loacker i bestseller w wielu krajach. Stąd czerwone opakowanie, będące głównym wyróżnikiem marki na Świecie.
Trzy lekkie, chrupiące wafelki przekładane gładkim kremem Napolitaner z wyśmienitymi, włoskimi orzechami laskowymi.
Nazwa Napolitaner wywodzi się z faktu, że do produkcji, oryginalnie używano tylko odmiany orzechów uprawianych w okolicach Neapolu (Napoli).
Nawet dzisiaj, Loacker wykorzystuje wyłącznie włoskie orzechy laskowe, które są na bieżąco, prażone bezpośrednio w fabryce Loackera. To właśnie ten delikatny proces prażenia Loackera nadaje orzechom laskowym, a tym samym produktom, niepowtarzalny i charakterystyczny smak.
• Impulsowy format waflowej przekąski;
• połączenie chrupkości wafelków Loacker i unikalnego kremowego nadzienia;
BEZ:
• dodatku aromatów
• oleju palmowego
• barwników
• konserwantów
• tłuszczów utwardzonych
Parametry produktu
| Zawartość netto | 45 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Mąka pszenna, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier, orzechy laskowe 11% w kremie, serwatka z mleka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, mąka sojowa, kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, emulgator lecytyna sojowa, przyprawy, laska wanilii (bourbon). może zawierać orzechy arachidowe i migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2167 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |