Lizaki owocowe serduszka BIO BEZGL. 100 x 8,3 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne lizaki owocowe w kształcie serduszek. Karton zawiera 100 szt lizaków w różnych kolorach: żółty, brązowy, fioletowy, pomarańczowy i czerwony.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Cukier*, syrop glukozowy*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty i koncentrat z marchwi*, czarnej porzeczki*, jabłka* i dyni*.
Kolor żółty: koncentrat z jabłka* i dyni*; Kolor brązowy: koncentrat z jabłka*, marchwi* i dyni*; Kolor fioletowy: koncentrat z marchwi*, jabłka* i czarnej porzeczki*; Kolor pomarańczowy: koncentrat z jabłka*, marchwi*, czarnej porzeczki* i dyni*; Kolor czerwony: koncentrat z jabłka*, marchwi* i czarnej porzeczki*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Informacje o produkcie
Marka: CARAMELOS
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 1,4 kg
✓ Produkt ekologiczny
✓ Produkt bezglutenowy
✓ Produkt wegetariański
✓ Produkt wegański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1695/399 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 98.5 g |
| Cukry | 82 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |