Listwa zasilająca IOIO czarna
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
funkcjonalna listwa zasilająca zaprojektowana z myślą o nowoczesnych przestrzeniach roboczych
posiada 3 gniazda z zabezpieczeniem oraz porty USB: 2 x USB-A, 1 x USB-C umieszczone na górze dla wygodnego dostępu
gniazdka umieszczone pod kątem 45°
z czerwonym pokrętłem umożliwiającym solidne zamocowanie do krawędzi stołu
certyfikat GS i CE
maksymalne obciążenie: 16 A/ 230 V, maksymalna moc: 3680 W
wyjście USB-A: 5.0 VDC, 3.0 A, 15.0 W
wyjście USB-C: 5.0 VDC, 3.0 A, 15.0 W
długość przewodu: 1,5m
kolor: czarny
Parametry produktu
| Ilość gniazd | 3 |
|---|---|
| Długość kabla | 1,5 m |
| Maksymalny prąd impulsu | 16 A |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/8/1350874.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pbs connect polska sp. z o.o. ulica i numer: okólna 45 kod pocztowy i miasto: 05-270 marki pl |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,00 PLN |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |