Liść lubczyku 10g Prymat X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Liść lubczyku Prymat jest przyprawą idealnie nadającą się do kulinarnych eksperymentów. Można go dodać do zupy pomidorowej, rosołu, sałatki, czy też farszu do mięsa drobiowego. Pachnie intensywnie i korzennie. Początkowo uwalnia się jego słodkawy smak, później odrobinę ostrzejszy, a na końcu wyczuwalna jest, przyjemnie gorzkawa nuta.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Lubczyk |
| Przeznaczenie | Lubczyk podnosi walory smakowe zup, zwłaszcza ziemniaczanej, pomidorowej i rosołu. Jest doskonałą przyprawą do sałat, zielonych mieszanek warzywnych, ciemnych sosów oraz mięsa baraniego, króliczego i drobiu. Liśćmi lubczyku możemy natrzeć miskę, w której potem podajemy sałatkę, co zagwarantuje jej smakowity i świeży posmak. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | Liść lubczyku suszony. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 10 g |