Opis szczegółowy
Nadziewany wafel z karmelem i płatkami pszennymi w białej polewie.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z płatkami, Z polewą |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Syrop glukozowo-fruktozowy, oleje roślinne (palmowy, shea, z ziaren palmowych), cukier, mąka pszenna, zagęszczone mleko słodzone (mleko, cukier), odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), maltodekstryna, sól, emulgator (lecytyny), aromat , substancja spulchniająca (węglany sodu), cukier karmelizowany, skrobia pszenna, substancja zagęszczająca (karagen). może zawierać: orzechy ziemne, orzechy i soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 493 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 148 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2065 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 620 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 51,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 66,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | E |