Lion Lody karmelowe 2,967 kg/5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lion Lody karmelowe 2967 g/5000 ml
Parametry produktu
| Typ | Mleczne, Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z sosem, Z karmelem, Z chrupkami |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, syrop glukozowy, woda, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), mąka pszenna, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, dekstryny (błonnik), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia modyfikowana, emulgatory (e 471, e 322), bezwodny tłuszcz mleczny, stabilizatory (e 410, e 412, e 440), mleko w proszku odtłuszczone, sól, skrobia pszenna, barwnik (e 150c), syrop cukru karmelizowanego, substancja glazurująca (e 414), aromaty, substancja spulchniająca (e 500), cukier karmelizowany. może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, jaja, soję i inne zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,97 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,09 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-21 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 902 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,9 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E322 Lecytyny, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E412 Guma guar, E440 Pektyny, E150c Karmel amoniakalny, E414 Guma arabska, E500 Węglany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator, Barwnik, Substancja glazurująca, Substancja spulchniająca |