Lindt Szwajcarska czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Z orzechami |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | cukier, tłuszcz kakaowy, orzechy laskowe (15%), pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodowy jęczmienny, aromat. Może zawierać migdały i inne orzechy. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum: 31%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | Lindt & SprungliUlica i numer: Franciszka Klimczaka 1Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 153 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 561 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2336 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |