Lindt PRALINES Hochfein 120g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Asortyment pralin Hochfein
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Z dodatkami |
| Zawartość netto | 120 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, orzechy laskowe, migdały, bezwodny tłuszcz mleczny, syrop glukozowy, orzechy włoskie, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, marc de champagne, ryż, śmietanka w proszku, dekstroza, pełne mleko, emulgator: lecytyny (soja), kiełki pszenicy, kawa, skrobia pszenna, syrop cukru inwertowanego, alkohol, aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, sól, zagęszczony sok cytrynowy, substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza). może zawierać inne orzechy, żyto. *zawiera alkohol. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum: 30 %. czekolada ciemna: masa kakaowa minimum 40 %. czekolada biała: masa kakaowa minimum: 20 %. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt wrażliwy na temperaturę. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 548 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2287 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |