Lindor Small Eggs Green Assorted Bag 180g X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka pralin z delikatnie rozpływającym się nadzieniem.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Pistacjowy |
| Zawartość netto | 180 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (kokosowy, z ziaren palmy), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, laktoza, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (soja), pasta z orzechów pistacjowych, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, nasiona wanilii. produkt może zawierać orzechy laskowe oraz inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 626 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2596 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 35 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|