Opis szczegółowy
LILLET
Francuski aperitif Lillet jest mieszanką starannie dobranych win Bordeaux oraz likierów uzyskanych poprzez maceracje w alkoholu wyselekcjonowanych słodkich i gorzkich pomarańczy z różnych stron świata. Lillet jest starzony w dębowych beczkach od 8 do 12 miesięcy. Dostępny w wariancie białym i czerwonym
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 17 % obj. |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 40 ml |