Opis szczegółowy
Mast-Jagermeister SE to niemiecka firma rodzinna specjalizująca się w produkcji likierów ziołowych, z siedzibą w Wolfenbuttel. Flagowym produktem jest Jagermeister, likier ziołowy z 56 ziół, korzeni i cytrusów, na nim opiera się edycja Jagermeister Orange. Wilhelm Mast, założył firmę jako przedsiębiorca handlujący winem i octem. Jego syn Curt Mast, opracował recepturę Jagermeister w 1934 roku, wprowadził produkt na rynek w 1935 roku.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Korzenno-ziołowy |
| Serwowanie | Aperitif, Koktajle, Samodzielnie, Z lodem |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 100 szt. |