'Likier ziołowy Fernet Branca 39% 700ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Fernet Branca to jedna z najbardziej popularnych i najdynamiczniej rosnących marek alkoholi na świecie i jedna z największych marek tzw. bitter-ów.
Stworzona we Włoszech przez Bernardino Branca w 1845 roku. Jej receptura do dzisiejszego dnia jest pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicą.
Fernet Branca to włoski, , aromatyczny likier ziołowy (nazywany we Włoszech- amaro) powstający na bazie ponad 40 ziół, przypraw i korzeni pochodzących z 4 różnych kontynentów poddawany procesowi powolnego dojrzewania w dębowych beczkach.
To jedyny bitter na świecie, który dojrzewa przez 12 miesięcy przed procesem butelkowania, dzięki czemu uzyskuje absolutnie wyjątkowy smak wyróżniający go spośród konkurencji. Jednocześnie jeden z niewielu produktów tego typu, który prawie nie zawiera cukru.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 39 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Ziołowy |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Składniki | Wyciąg z ponad 40 ziół alkohol destylowany z winogron |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |