Opis szczegółowy
Becherovka to popularny likier ziołowy, a zarazem część narodowego dziedzictwa Czech. Przepis Becherovki to sekretna receptura, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Po dziś dzień tylko dwie osoby znają dokładny przepis.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Korzenno-ziołowy, Cynamonowy, Pomarańczowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |