Opis szczegółowy
To kompozycja, który łączy w sobie głęboki i wyrazisty smak kawy cold brew oraz łagodny, mleczny charakter likieru.
Doskonale sprawdzi się jako baza koktajli, które skradną podniebienia prawdziwych kawoszy!
Smak: wyjątkowy likier, który odkrywa subtelny charakter kawy parzonej na zimno.
Zalecane serwowanie: podawać likier o smaku kawy cold brew schłodzony lub z kostką lodu. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do kawy lub jako polewa do lodów.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Kawowy |
| Serwowanie | Desery, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bzk alco sa ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |