Opis szczegółowy
Gładki, luksusowy likier kremowy o smaku mango, stworzony z Tequili Reposado. Wysokiej jakości Tequila połączona z kremem o bogatym smaku oraz tropikalnymi nutami mango oferuje pyszne doznania podczas picia. Tequila Reposado dojrzewa w beczkach po bourbonie, co nadaje jej gładki smak oraz nuty wanilii i miodu. Ten proces starzenia pozwala trunkowi złagodnieć i przyjąć głęboki, złożony charakter.
Prosty Przepis:
Delektuj się Dead Man’s Fingers Mango Rum Cream Liqueur w temperaturze lodu, podawany schłodzony jako shot.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Mango |
| Serwowanie | Koktajle |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Waga jednostkowa brutto | 1,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |