'Likier Wokulski Pigwa z Whiskey 30% 500ml X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Likier, który swoją niebanalność zawdzięcza niezwykłemu
połączeniu pigwy z whiskey irlandzką. Pigwa w smaku
przypomina kombinację jabłka i gruszki z polskich sadów, o
charakterystycznej lekko kwaśnej nucie. Do produkcji trunku
użyto specjalnie wyselekcjonowaną, destylowaną
m.in. z jęczmienia i leżakowaną w dębowych beczkach whiskey
irlandzką, która dodaje kompozycji głębi i odrobiny wytrawności.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 30 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BZK Alco SA Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Likier, który swoją niebanalność zawdzięcza niezwykłemu połączeniu pigwy z whiskey irlandzką. Pigwa w smaku przypomina kombinację jabłka i gruszki z polskich sadów, o charakterystycznej lekko kwaśnej nucie. Do produkcji trunku użyto specjalnie wyselekcjonowaną, destylowaną m.in. z jęczmienia i leżakowaną w dębowych beczkach whiskey irlandzką, która dodaje kompozycji głębi i odrobiny wytrawności. |
| Dodatkowy opis produktu | Likier, który swoją niebanalność zawdzięcza niezwykłemu połączeniu pigwy z whiskey irlandzką. Pigwa w smaku przypomina kombinację jabłka i gruszki z polskich sadów, o charakterystycznej lekko kwaśnej nucie. Do produkcji trunku użyto specjalnie wyselekcjonowaną, destylowaną m.in. z jęczmienia i leżakowaną w dębowych beczkach whiskey irlandzką, która dodaje kompozycji głębi i odrobiny wytrawności. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |