Opis szczegółowy
Tullamore Dew Honey to irlandzkie whiskey, które łączy Tullamore D.E.W. Original z naturalnym miodem. Dzięki potrójnej destylacji, trunek ma delikatny i gładki smak, a dodatkowy miod zwiększa jego słodkość i harmonijny aromat, dominujący nutami wanilii, cynamonu i dębu. Tullamore Dew Honey jest idealny do picia solo lub jako baza do lekkich drinków, a jego smak jest zbalansowany i rozgrzewający.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | kawowy, Karmelowy, Waniliowy, miodowy |
| Serwowanie | kawa, Z lodem |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |