Opis szczegółowy
likier włoski, otrzymywany z zalanych alkoholem skórek cytryn. Jest to jeden z najbardziej znanych na świecie włoskich likierów.
Likier ten doskonale nadaje się do picia samodzielnie lub jako składnik wielu koktajli. Jego smak jest dobrze zaokrąglony, z mile rozprzestrzeniającym się aromatem cytryny w ustach.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość alkoholu | 27 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Cytrynowy |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Drinki, Koktajle, Lody, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 116 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 500 ml |