'Likier Bols Triple Sec 38% 700ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Likier aromatyzowany destylatem ze skórek pomarańczowych, owoców pochodzących tylko i wyłącznie z wysp Curacao i nutami innych cytrusów.
Bols Triple Sec jest bez żadnych wątpliwości najważniejszym likierem w nowoczesnym barze. Obecnie przynajmniej połowa zarówno klasycznych jak i nowoczesnych koktajli zawiera w swoim składzie Triple Sec Curacao lub inne jego odmiany takie jak Red Orange Curacao. Od Sidecara, Margarity przez White Lady aż do Kamikadze, Cosmopolitan, Long Island Iced Tea aż po Lynchburg Lemonade Bols Triple Sec dostarcza wyraźnego smaku pomarańczy z Curacao.
Sekret produkcji Triple Sec jest przechowywany przez Lucas Bols przez stulecia, wiele pierwszych receptur opartych jest na recepturach leków, jako że lekarze przygotowujący swoje leki bardzo często mieszali je z Triple Sec Curacao aby zmienić ich paskudny zwykle smak. Ciężko odmówić im bardzo ważnej roli w szerzeniu popularności tego wspaniałego likieru.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |