'Likier Baileys Original Salted Carmel 17% 700 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Baileys Salted Caramel to popularny irlandzki likier na bazie śmietanki i whiskey przyprawiony kakao i wanilią. Składniki używane do jego produkcji pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych farm irlandzkich i z najstarszej w kraju, 400-letniej destylarni w Bushmills. Z dodatkiem słonego karmelu zyskuje wyjątkowy charakter, któremu nie sposób się oprzeć.
Baileys ma umiarkowaną zawartość alkoholu, charakteryzuje się łagodnym smakiem irlandzkiej whiskey, gęstą, kremową konsystencją i beżowo-bursztynowym kolorem.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 17 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Śmietankowy, Słony, Karmelowy |
| Serwowanie | Drinki, Z lodem |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diageo polska sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 31 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |