Les.Ryż brązowy 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Brązowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% ryż brązowy długi. produkt może zawierać gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja, Włochy, Wietnam, Pakistan, Indie, Gujana, Kambodża, Mjanma |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Producent: | Lestello Sp. z o.o.Ulica i numer: Cmolas 475Kod pocztowy i miasto: 36-105 Cmolas PL |
| Krótki opis marketingowy | Ryż brązowy długi Lestello znakomicie smakuje zarówno na słodko (z owocami, bakaliami) jak i pikantnie z mięsem lub warzywami. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Towar niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | karton |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | sztuki |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | karton |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. wrzucić torebkę do gotującej się wody. posolić do smaku 2. przykryć i gotować na wolnym ogniu ok. 40 minut. 3. wyjąć torebkę, odsączyć, rozciąć i podać ryż. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 71 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1488 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1488 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 18 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 27 %RWS |