Les.Ryż biały długi 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | Biały |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% ziarno ryżu. produkt może zawierać gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy, Gujana, Kambodża, Grecja, Pakistan, Indie, Wietnam, Mjanma |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Producent: | lestello sp. z o.o. ulica i numer: cmolas 475 kod pocztowy i miasto: 36-105 cmolas pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Ryż dokładnie opłukać i odsączyć. Wsypać do gotującej się wody, posolić do smaku.Przykryć i gotować na małym ogniu 15-20 minut. Po ugotowaniu spulchnić ryż widelcem i pozwolić odparować. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 77 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1481 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1481 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 30 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) Ryż biały długi 1 kg - Opakowanie 1 kg zawiera 10 porcji produktu. |