Lenor Spring Awakening Perełki zapachowe do prania 195g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj perfumowane perełki zapachowe do prania Lenor, które otulają ubrania zapachem wiosennych kwiatów, aby zapewnić im nieustanną świeżość, do 12 tygodni w przypadku przechowywanych ubrań. Czysty zapach inspirowany akordami świeżych kwiatów i ciepłym bursztynem. Perełki zapachowe do prania Lenor Spring Awakening zostały stworzone po to, by działać w idealnej harmonii z płynem do zmiękczania tkanin Lenor Spring Awakening.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wsyp perełki zapachowe bezpośrednio do pustego bębna pralki przed włożeniem prania |
| Skład | Kompozycje zapachowe, camphor, coumarin, dimethyl phenethyl acetate, eucalyptus globulus leaf extract, geraniol, hexyl cinnamal, lavandula oil/ extract, limonene, linalool, linalyl acetate, pogostemon cablin oil, rose ketones, terpineol, terpinolene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, vanillin |
| Dozowanie | Standardowy wsad 12,2g |
| Dodatkowe właściwości | Nadają się do wsadu każdej wielkości i do wszystkich rodzajów tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/98/7/1298719.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z lekarzem. zawiera coumarin, methyl dihydroxy-dimethylbenzoate, hexyl cinnamal, delta-damascone, 4-tert-butylcyclohexyl acetate, 2,4-dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 195 g |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |