Leczo pieczarkowe pikantne 2,59kg Urbanek X2
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Idealne danie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy podgrzać i gotowe! W słoiku znajdziemy pyszne leczo, które można dodatkowo wzbogacić mięsem mielonym czy wędliną, a podawać jako danie obiadowe z ziemniakami, ryżem lub makaronem. Z dodatkiem mięsnym najlepiej smakuje podane z pieczywem i posypane serem żółtym. Dostępne w wersji łagodnej i pikantnej jak również z pieczarkami.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Pieczarki, Papryka czerwona |
|---|---|
| Zawartość netto | 2,59 kg |
| Składniki | woda, papryka 15%, pieczarki 16%, koncentrat pomidorowy 9%, cebula 7%, cukier, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, mieszanka przypraw. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,45 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 h |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 294 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|