Le Rustique Camembert 250g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
OPIS PRODUKTU:
Ser pleśniowy Le Rustique Camembert uznawany jest za prawdziwy smak rodem z Francji. Wyróżnia się bogatym i wyrazistym smakiem, kremową konsystencją oraz intensywnym zapachem.
PRODUKCJA:
Le Rustique Camembert powstaje z mleka z gospodarstw mieszczących się w pobliżu mleczarni w Pacé w Normandii. Proces dojrzewania odbywa się w specjalnych pomieszczeniach od 8 do 14 dni i jest monitorowany przez pracowników, którzy zwracają szczególną uwagę na temperaturę i wilgotność, otaczając ser specjalną troską.
CECHY SZCZEGÓLNE:
Le Rustique Camembert to ser premium produkowany w Normandii. Wyróżnia go drewniane pudełko wyłożone biało-czerwonym materiałem w kratkę, który jest charakterystycznym symbolem marki, kojarzącym się z autentycznością, prostotą i francuską wsią. Le Rustique to międzynarodowa marka obecna w 50 krajach.
ZASTOSOWANIE:
Le Rustique Camembert doskonale smakuje pieczony i podawany np. z konfiturą z żurawin, szczególnie polecany jest po obiedzie, podany z wiejskim chlebem. Tworzy doskonały duet z białym, wytrawnym winem np. Canepa Classico Chardonnay.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Camembert |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, bakterie kwasu mlekowego |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 268 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1114 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |