Opis szczegółowy
Przekąski kukurydziane o smaku serowym
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Serowy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka kukurydziana, olej słonecznikowy, preparat serwatkowy z mleka, serwatka w proszku z mleka, sól, cukier, aromaty (zawierają mleko), cebula w proszku, pomidor w proszku, ser w proszku z mleka, czosnek w proszku, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), barwnik (ekstrakt z papryki), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancja spulchniająca (węglany sodu). produkt może zawierać soję, pszenicę, jęczmień i inne zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 147 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 528 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 661 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,9 g |
| Cukry | 6,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |