Lampa stołowa LED Koopman 8x34cm czarna
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lampa stołowa, materiał: żelazo, rozmiar: 80x80x342mm, waga: 331 gram, 24 ciepłe białe diody led, 3 tryby: ciepły biały, zimny biały, mieszany. każdy tryb z funkcją ściemniania. b/o, 1x akumulator 18650 3.7v, 1x akumulator litowo-jonowy 1200mah, ładowalny, niewymienny, ładowanie usb, kabel usb 80cm w zestawie, kolor: czarny
Parametry produktu
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | CE |
|---|---|
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/05/4/1305479.pdf |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/05/6/1305699.pdf |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Lampa stołowa |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 34 x 8 cm |
| Napięcie | 3,7 V |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Materiał wykonania | Metal |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |