Lampa stołowa LED Koopman 10x36cm czarna
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lampa stołowa, materiały: abs, żelazo i ps, rozmiar: 105x105x362mm, waga: 500 gram, 32 ciepłe białe diody led, tryb jasności: 100%, 75%, 50%, 25% i wyłączony, 2x 18650 3.7v bateria, 2x 1200mah bateria litowo-jonowa, akumulator (niewymienny), wzór w paski dla lampy, ładowanie usb, kabel usb 80cm w zestawie, kolor: czarny,
Parametry produktu
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | CE |
|---|---|
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Lampa stołowa |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 36 x 10 cm |
| Napięcie | 3,7 V |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |