Opis szczegółowy
Pierniki w czekoladzie zadowolą podniebienia najbardziej wybrednych smakoszy.
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
| Smak | Czekoladowy, Korzenny |
| Dodatki | Czekolada ciemna, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pierniki w czekoladzie 25% dekorowane czekoladą mleczną 3% składniki: mąka pszenna, czekolada 25% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny z soi, e476), syrop glukozowo – fruktozowy, cukier, czekolada mleczna 3% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, serwatka w proszku, laktoza, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny z soi, e476), przyprawy korzenne, olej słonecznikowy, barwnik: karmel amoniakalny; substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu, difosforany; sól. może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, jaja i sezam czekolada: masa kakaowa min. 46% czekolada mleczna: masa kakaowa min. 28% |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 411 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1732 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,2 g |
| Cukry | 35,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 66,6 g |
| Skrobia | 66,6 g |