Lalka Natalia bobas 20 cm
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Lalka wys. 20 cm
3 wzory w 2 wersjach kolorystycznych (łącznie 6 wariantów)
Funkcje:
- ruchome elementy
Parametry produktu
| Rodzaj | Lalki-bobasy |
|---|---|
| Dla dzieci w wieku od | 18 miesięcy |
| Wymiary (SxWxG) | 11 x 20 x 7 cm |
| Użyte materiały | Tworzywo sztuczne |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 18 miesiąca życia. ostrzeżenia! należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. opakowanie nie służy do zabawy. należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje. zdjęcie ma charakter poglądowy, produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na fotografii. wyprodukowano w chrl. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: artyk sp.z o. o. ulica i numer: zbąszyńska 3a kod pocztowy i miasto: 91-342 łódź pl |
| Krótki opis marketingowy | Lalka natalia bobas 20 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |