Opis szczegółowy
Drobne pieczywo o smaku musztardy i miodu
Parametry produktu
| Typ | Krakersy |
| Smak | musztarda, miodowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna pełnoziarnista (67%), olej rzepakowy (14%), inulina z cykorii (5%), siemię lniane (3,3%), cukier, drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu; mąka pszenna, sól, sól morska, zakwas w proszku (mąka pszenna), naturalne aromaty (zawierają produkty gorczycy), cebula w proszku, miód w proszku, drożdże nieaktywne. może zawierać sezam, mleko i jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. ulica i numer: poznań, ul.przemysłowa 3 6 kod pocztowy i miasto: 61-579 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 182 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 451 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1888 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 10 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |