'Labyrinth White Sweet 0,75l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Labirynt - magiczny wzór, chroniący dostępu do wartościowej tajemnicy, droga obfitująca w przygody. Ten motyw towarzyszy rodzinie win Labyrinth i określał ich unikalny, złożony charakter. Stworzone ze starannie wyselekcjonowanych i ręcznie zbieranych winogron od lat zachwycają konsumentów owocowym aromatem i wyrazistym bukietem. Labyrinth to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek wśród win bułgarskich, ciesząca się uznaniem konsumentów. Wino pełne magii, klasy i tradycji. Wino białe charakteryzuje się zbalansowanym smakiem, z wyraźnie zaznaczoną słodyczą.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay, Muscat, Traminer |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Dania jarskie, Desery, Owoce morza, Ryby, Koktajle |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2016 |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Thracian valley |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 136,5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 382 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 573 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |