'Labyrinth Red Semi Dry 0,75 l X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Delikatne półwytrawne czerwone wino o wyjątkowym, owocowym aromacie. Produkowane jest z ręcznie zbieranych i starannie selekcjopnowanych winogron pochodzących ze słonecznej doliny róż
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Baranina, Cielęcina, Dania pikantne, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Pasztety, Przystawki, Sery, Sery pleśniowe, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2012 |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Thracian valley |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 326 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 489 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |